Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

کشتی جام آلانز

ابراهیمی فینالیست شد/ زارع در رده بندی

محمدجواد ابراهیمی به دیدار فینال رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام آلانز روسیه راه یافت و امیرحسین زارع نیز راهی دیدار رده‌بندی این مسابقات شد.

به گزارش منهای فوتبال و به نقل از فدراسیون کشتی، رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام آلانز روسیه از دیروز (شنبه) در شهر ولادی قفقاز روسیه آغاز شد و امشب با مشخص شدن نفرات برتر به پایان می رسد که نتایج کشتی‌گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 57 کیلوگرم علیرضا سرلک در دور نخست با نتیجه 6 بر 4 مغلوب عظمت توسکایف از روسیه شد و با توجه به شکست این کشتی‌گیر، سرلک از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن 61 کیلوگرم مجید داستان پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل رستم کاراخانوف از روسیه با نتیجه 12 بر 6 مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی‌گیر در دور بعد، حذف شد.

در 65 کیلوگرم امیرمحمد یزدانی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم بخان گویگریف قهرمان جهان از روسیه را با نتیجه 10 بر صفر شکست داد، اما در مبارزه بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل قوربان شیرایف از روسیه با نتیجه 10 بر صفر شکست خورد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، به گروه بازنده‌ها رفت. وی در این گروه با نتیجه 6 بر 4 مغلوب حریف روس خود شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

در 92 کیلوگرم محمدجواد ابراهیمی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 11 بر یک مقابل بابولی سولویف از روسیه به پیروزی دست یافت. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل اصلان بک سوتیف از روسیه با نتیجه 6 بر 3 به پیروزی دست یافت و راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به باتیربک چاکولوف از روسیه را با نتیجه 2  صفر از پیش رو برداشت و گام به فینال گذاشت. حریف ابراهیمی در دیدار فینال ماگومد قوربانوف از روسیه است.

در وزن 97 کیلوگرم عباس فروتن پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل احمد باتایف از روسیه با نتیجه 4 بر 3 به پیروزی دست یافت. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل الیزبار اودیکادزه دارنده مدال برنز جهان از گرجستان با نتیجه 4 بر صفر مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی‌گیر در مرحله نیمه نهایی، فروتن از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن 125 کیلوگرم امیرحسین زارع  پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 12 بر 2 از سد حسن بای رحیم اف دارنده مدال برنز جهان از ازبکستان گذشت. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی با توجه به حاضر نشدن آتساماز تبلویف از روسیه به پیروزی رسید و به نیمه نهایی رفت. زارع در این مرحله با نتیجه 3 بر 2 مغلوب باتراز گازایف از روسیه شد و به دیدار رده بندی رفت. وی برای کسب مدال برنز به مصاف نیکولاس گویازدوفسکی، دارنده مدال برنز جهان از آمریکا می‌رود.

 نفرات برتر کشتی آزاد جام آلانز مشخص شدند

نفرات برتر کشتی آزاد جام آلانز مشخص شدند

 یک نقره و یک برنز حاصل کار آزادکاران ایران در جام آلانز

یک نقره و یک برنز حاصل کار آزادکاران ایران در جام آلانز

آزادکاران ایران از امروز در روسیه به میدان می‌روند

آزادکاران ایران از امروز در روسیه به میدان می‌روند

تیم منتخب کشتی آزاد فردا راهی روسیه می شود

تیم منتخب کشتی آزاد فردا راهی روسیه می شود

اعلام ترکیب تیم  کشتی آزاد  در جام آلانز

اعلام ترکیب تیم کشتی آزاد در جام آلانز