Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

مسابقات دارت آنلاین با شعار# در_خانه_ می_مانیم

شنبه 02 فروردین 1399 ساعت 04:16

با حمایت انجمن دارت ایران دومین دوره مسابقات دارت آنلاین کشور با هدف اشاعه ورزش در شرایط بحرانی و توسعه دارت بصورت انلاین و در بین خانواده ها با حضور مجازی شرکت کنندگان از امروز در سراسر ایران برگزار می شود.

با حمایت انجمن دارت ایران دومین دوره مسابقات دارت آنلاین کشور با هدف اشاعه ورزش در شرایط بحرانی و توسعه دارت بصورت انلاین و در بین خانواده ها با حضور مجازی شرکت کنندگان از امروز در سراسر ایران برگزار می شود.

به گزارش منهای فوتبال، دومین دوره از مسابقات دارت آنلاین با شعار# در_خانه_ می_مانیم و کورونا را کشست می دهیم عصر امروز قرعه کشی، و ورزشکاران در گروه های خود قرار می گیرند.

دور نخست این مسابقات طی پنج روز و در اواخر اسفند ماه سال 1398 برگزار شد و 337 ورزشکار از 26 استان با هم به رقابت پرداختند و در نهایت نتایج زیر رقم خورد:

مقام اول: ایلیا خوشنودی(شیراز)

مقام دوم: محمدرضا ناظریه(سمنان)

مقام سوم:نادرعلیپور(مازندران) و جمشید خضراب(بوشهر)

ابوالفضل دهقانپور از مربیان و مدرسان بنام دارت ایران و مسئول برگزاری این رقابت ها است. ایشان در گفت و گو با منهای فوتبال تصریح کردند که: با توجه ‌به شرایط بحرانی فعلی و توجه به پویش ماندن در خانه در راستای مبارزه با شیوع بیماری کرونا با حمایت انجمن دارت کشور تصمیم گرفتیم تا اولین دوره مسابقات دارت بصورت آنلاین و مجازی را با شعار "ما در خانه می مانیم" برگزار کنیم که خوشبختانه با استقبال چشمگیر دارترهای سراسر کشور مواجه شد. و اکنون پس از موفقیت مرحله نخست، مرحله دوم را آغاز می کنیم و انشالله این برنامه تا زمانی که مردم عزیزمان با کورونا درگیر هستند ادامه پیدا خواهد کرد و سعی می کنیم خانواده های بیشتری را وارد این حوزه کنیم تا شاید بتوانیم تسلی خاطری در این روزها برای مردم عزیز کشورمان باشیم.

مرحله دوم این مسابقات کماکان امکان ثبت نام دارد و علاقه مندان می توانند با شرکت در این مسابقات شاعات مهیج و خوبی را در کنار خانواده خود تجربه کنند. مراحل بعدی هم متعاقبا اعلام خواهد شد.

شرایط شرکت در مسابقه:

۱ بازیکنانی که تمایل به شرکت در مسابقه را دارند لطفا نام و نام خانوادگی ، شماره تلفن واتساپ ، استان و ای دی تلگرام خود را به اقای فروتن طبق فرمت زیر ارسال کنند :

مجتبی فروتن (خراسان جنوبی)

09359519729

@moji808

 

۲ بازیکن ها باید خودشان ثبت نام را انجام دهند و هیچ بازیکنی حق ندارد برای دوست یا همشهری خود ثبت نام را انجام دهد. فقط بازیکنانی که نسبت فامیلی درجه یک دارند مجاز به ثبت نام افراد خانواده خود خواهند بود.

۳ مسابقات در واتساپ انجام خواهد شد و تمامی گروه ها در واتساپ و توسط مسئولین مسابقه تشکیل خواهند شد (به این معنی که بعد از قرعه کشی بازیکن ها توسط مسئولین مسابقه به گروه ها دعوت خواهند شد) پس شما نیاز نیست هیچ گروهی تشکیل دهید.

۴ مهلت ثبت نام تا اول فروردین خواهد بود و مسابقات از دوم فروردین اغاز خواهد شد و مرحله حذفی متعاقبا اعلام خواهد شد.

اگر بازیکنی ثبت نام کرده باشد و نام او در جداول نباشد برای همان بازیکن قرعه کشی خواهد شد

۵ در صورت امکان بازیکنان سعی کنند مسابقات را به صورت تصویری برگزار کنند و در صورتی که مسابقه تصویری نبود و بازیکنی نسبت به روند مسابقه اعتراض داشت ، اعتراض او قابل بررسی خواهد بود

نکته : کمیته برگزاری مسابقات برای جذاب تر شدن تعدادی از بازی ها را به صورت رندوم انتخاب خواهد کرد که از طریق اینستاگرام و لایو برگزار شود.

۶  تمامی بازیکن ها موظف هستند که شخصا از روند اجرای مسابقات اطلاع داشته باشند و در صورتی که به موقع برای بازی حضور نداشته باشند از ادامه مسابقه محروم خواهند شد

۷  کمیته برگزاری مسابقه حق تغییر شرایط مسابقه را در شرایط خاص برای خود محفوظ میدارد (البته اطلاعیه ۲۴ ساعت قبل به اطلاع بازیکنان از طریق گروه دوست داران دارت خواهد رسید).

لازم به ذکر است که تمام مسائل مربوط به این مسابقات به صورت مجازی است و نفرات برتر مسابقات جوایز خود را به صورت بن خرید و کارت هدیه دریافت خواهند کرد.

دور دوم مسابقات دارت آنلاین با شعار# در_خانه_ می_مانیم

کرونا، المپیک را به تعویق انداخت

متن ایمیل کمیته ملی المپیک ایران به IOC؛ لطفا المپیک را به تعویق بیندازید

گزارش فدراسیون جهانی از 20 کاراته کای المپیکی: بهمنیار جوانترین المپین، عسگری در سید یک

پارسونز: راه‌حل مناسب برای مسابقات کسب سهمیه و کلاسبندی‌های توکیو 2020 را بررسی می کنیم

تردید بزرگ برای المپیک توکیو

سیستم جدید کسب سهمیه المپیک وزنه‌برداری به IOC ارسال شد

برنامه اتحادیه جهانی برای پیشگیری از صدمات کشتی گیران

سال نو مبارک

مسابقات دارت آنلاین با شعار# در_خانه_ می_مانیم

وعده های محکم نخست وزیر ژاپن 

علی نژاد: هیچ ورزشکار حرفه‌ای دچار ویروس کرونا نشده است

حذف نمایندگان ایران از مسابقات اسنوکر آزاد جبل الطارق

4سهمیه کاراته ایران در المپیک قطعی شد

لغو فینال جام جهانی ژیمناستیک

پیروزی اسنوکربازان ایران در مسابقات آزاد جبل الطارق

سرمربی سابق تیم ملی ششمیربازی درگذشت

سلطانی‌فر: اردوهای ورزشکاران المپیکی با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برگزار می شود

مشعل بازیهای المپیک توکیو روشن شد

حذف احمدکهنی در جام جهانی ژیمناستیک