Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

طباطبایی: می توان با برنامه ریزی مناسب نسل اینده کاراته ایران را پرورش داد

چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 ساعت 03:31

رییس فدراسیون کاراته در جلسه کمیته استعدادیابی این فدراسیون گفت: استعدادیابی یکی از کارهای مهمی است که با برنامه ریزی مناسب می تواند نسل اینده کاراته ایران را پرورش دهد.

به گزارش منهای فوتبال و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، جلسه کمیته استعدادیابی با حضورسید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته برگزار شد.

در این جلسه گزارشی از عملکرد سال گذشته ارائه شد و برنامه های آینده این کمیته مورد بحث و بررسی قرار گرفت. همچنین با توجه به شرایط موجود و عدم امکان تشکیل کلاسهای آموزشی، کمیته استعدادیابی فدراسیون کاراته در نظر دارد برای بالا بردن سطح علمی و افزایش دانش مربیان رده های پایه و استعدادیاب کاراته سراسر کشور، مجموعه فیلم های آشنایی با عوامل موثر بر استعدادیابی در کاراته را در ۸ قسمت تهیه کرده و در طی سال 99 در اختیار مخاطبین قرار دهد.

علاقه مندان می توانند اولین قسمت از این فیلم ها با تمرکز بر عامل "قدرت" را شنبه هفته اینده در کانال تلگرام و اینستاگرام فدراسیون کاراته ملاحظه کنند.


سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته در جلسه مذکور ضمن تشکر از فعالیت های کمیته استعدادیابی درسال گذشته از جمله روز های کرونایی عنوان داشت: استعدادیابی یکی از کارهای مهمی است که با برنامه ریزی مناسب می تواند نسل اینده کاراته ایران را پرورش دهد. انتظار میرود این کمیته بر اساس خط مشی تعیین شده حرکت نماید و در دو بخش آقایان و بانوان فعالیت خود را به طور جد دنبال کند.

وی افزود: برای این کار نیاز است در اینده ای نزدیک با برنامه ریزی و خرد جمعی کارشناسان نقشه راه استعدادیابی ترسیم شود.

تکلیف سوپرلیگ و لیگ برتر کاراته مشخص شد

تکلیف سوپرلیگ و لیگ برتر کاراته مشخص شد

اعلام نفرات برتر اولین دوره مسابقات کاتا مجازی قهرمانی کشور

اعلام نفرات برتر اولین دوره مسابقات کاتا مجازی قهرمانی کشور