Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

برنامه کامل مسابقات والیبال انتخابی المپیک در قاره آسیا

دوشنبه 09 دی 1398 ساعت 03:02

مسابقات والیبال انتخابی المپیک در قاره آسیا از 17 تا 22 دی ماه به میزبانی شهرهای «جیانگمن» چین در گروه مردان و «ناخون راتچاسیما» تایلند در گروه زنان برگزار می‌شود.

 به گزارش منهای فوتبال و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سی و دومین دوره بازی‌های المپیک سال آینده به میزبانی شهر توکیو در ژاپن برگزار خواهد شد.

تا کنون حضور هفت تیم ملی والیبال ژاپن (میزبان)، برزیل، آمریکا، ایتالیا، لهستان، روسیه و آرژانتین در گروه مردان و تیم‌های ژاپن (میزبان)، صربستان، چین، آمریکا، برزیل، روسیه و ایتالیا در رقابت‌های المپیک 2020 گروه زنان توکیو قطعی شده است.

تیم‌های ملی والیبال مردان و بانوان ایران از جمله تیم‌های در تلاش برای کسب سهمیه قاره آسیا هستند که برنامه کامل مسابقات انتخابی این قاره به وقت ایران به قرار زیر است:

 

مرحله گروهی مردان

گروه اول: چین، ایران، قزاقستان و چین تایپه

گروه دوم: استرالیا، هند، کره جنوبی و قطر

 

سه‌شنبه 17 دی ماه
بازی شماره یک، ساعت 5 و 30 دقیقه بامداد: قطر – هند

بازی شماره 2، ساعت 9: استرالیا – کره جنوبی

بازی شماره 3، ساعت 11 و 30 دقیقه: ایران – چین تایپه

بازی شماره 4، ساعت 15 و 30 دقیقه: قزاقستان – چین

 

چهارشنبه 18 دی ماه

بازی شماره 5، ساعت 5 و 30 دقیقه بامداد: استرالیا – قطر

بازی شماره 6، ساعت 9:  کره جنوبی – هند

بازی شماره 7، ساعت 11 و 30 دقیقه: ایران – قزاقستان

بازی شماره 8، ساعت 15 و 30 دقیقه: چین – چین تایپه

 

پنج‌شنبه 19 دی ماه

بازی شماره 9، ساعت 5 و 30 دقیقه بامداد: هند – استرالیا

بازی شماره 10، ساعت 9: قطر – کره جنوبی

بازی شماره 11، ساعت 11 و 30 دقیقه: چین تایپه – قزاقستان

بازی شماره 12، ساعت 15 و 30 دقیقه: ایران – چین

روز جمعه، تیم‌ها استراحت دارند

 

مرحله نیمه‌نهایی و نهایی

شنبه 21 دی ماه

بازی شماره 13، ساعت 11 و 30 دقیقه: تیم اول گروه ب – تیم دوم گروه الف

بازی شماره 14، ساعت 15 و 30 دقیقه: تیم اول الف – تیم دوم گروه ب

یکشنبه 22 دی ماه:

بازی شماره 15، ساعت 15 و 30 : دیدار نهایی و معرفی قهرمان

در گروه مردان دیدار رده‌بندی برگزار نمی‌شود.

 

 

مرحله گروهی بانوان

گروه اول: استرالیا، چین تایپه و تایلند

گروه دوم: ایران، اندونزی، قزاقستان و کره جنوبی

 

سه‌شنبه 17 دی ماه
بازی شماره یک، ساعت 9 و 30 دقیقه بامداد: ایران – قزاقستان

بازی شماره 2، ساعت 12: کره جنوبی – اندونزی

بازی شماره 3، ساعت 14 و 30 دقیقه: چین تایپه – تایلند

 

چهارشنبه 18 دی ماه

بازی شماره 4، ساعت 9 و 30 دقیقه بامداد: اندونزی – قزاقستان

بازی شماره 5، ساعت 12:  کره جنوبی – ایران

بازی شماره 6، ساعت 14 و 30 دقیقه: استرالیا – چین تایپه

 

پنج‌شنبه 19 دی ماه

بازی شماره 7، ساعت 9 و 30 دقیقه بامداد: ایران – اندونزی

بازی شماره 8، ساعت 12: قزاقستان – کره جنوبی

بازی شماره 9، ساعت 14 و 30 دقیقه: تایلند – استرالیا

روز جمعه، تیم‌ها استراحت دارند

 

مرحله نیمه‌نهایی و نهایی

شنبه 21 دی ماه

بازی شماره 10، ساعت 12 : تیم اول گروه ب – تیم دوم گروه الف

بازی شماره 11، ساعت 14 و 30 دقیقه: تیم اول الف – تیم دوم گروه ب

یکشنبه 22 دی ماه:

بازی شماره 12، ساعت 12: دیدار رده‌بندی

بازی شماره 13، ساعت 14 و 30 دقیقه: دیدار نهایی و معرفی قهرمان

یک گام تا المپیک توکیو؛ ایران با شکست کره فینالیست شد

یک گام تا المپیک توکیو؛ ایران با شکست کره فینالیست شد

پیروزی  شاگردان کولاکوویچ در نخستین دیدار / یلی امتیازآورترین بازیکن

پیروزی شاگردان کولاکوویچ در نخستین دیدار / یلی امتیازآورترین بازیکن

عابدینی و معنوی‌نژاد از تیم ملی والیبال خط خوردند

عابدینی و معنوی‌نژاد از تیم ملی والیبال خط خوردند

شعبانیان ۱۶ بازیکن را به اردوی نهایی تیم ملی بانوان دعوت کرد

شعبانیان ۱۶ بازیکن را به اردوی نهایی تیم ملی بانوان دعوت کرد

تلاش ۲۹ کشور برای پنج سهمیه والیبال المپیک

تلاش ۲۹ کشور برای پنج سهمیه والیبال المپیک

اعلام اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی والیبال بانوان

اعلام اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی والیبال بانوان