Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

سومین قهرمانی آسان پرداخت در لیگ دوومیدانی/ اهدای جوایز دلاری به دوندگان برتر

چهارشنبه 27 شهریور 1398 ساعت 11:47

در پایان بیست و سومین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاههای کشور در بخش آقایان تیم آسان پرداخت برای سومین سال متوالی به عنوان قهرمانی رسید.

به گزارش منهای فوتبال و به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی،  مرحله نهایی بیست و سومین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور در بخش آقایان که با حضور باشگاه های آسان پرداخت، فولاد مبارکه سپاهان، مس سونگون، پلیمر خلیج فارس، نفت تهران، مس کرمان، دانشگاه آزاد فارس، دانشگاه یزد، دانشگاه علوم پزشکی ایران و مقاومت تهران  در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران با قهرمانی تیم آسان پرداخت به پایان رسید. 

تیم فولاد مبارکه سپاهان به مقام نایب قهرمانی دست یافت و تیم مس سونگون نیز در جایگاه سوم ایستاد.

در جریان برگزاری این مسابقات در ماده پرش سه گام حمید رضا کیا از باشگاه آسان پرداخت با رکورد 16.50 ضمن کسب عنوان نخست رکورد ملی جوانان و بزرگسالان ایران را بهبود بخشید.

مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات با حضور مجی کیهانی، رییس فدراسیون دو و میدانی، هاشم صیامی، دبیر کل فدراسیون، عباس فتحی مسئول کمیته برگزاری مسابقات و لیگ فدراسیون، تنی چند از رؤسای هیأت های دو ومیدانی استان ها، مدیران عامل باشگاه های شرکت کننده برگزار شد و به تیم های برتر نیز کاپ های قهرمانی اهدا گردید.

نتایج برترین های روز پایانی به شرح زیر است:

نتیجه نیمه ماراتن

۱- جعفر مرادی - آسان پرداخت - ۱:۱۱:۴۰
۲- علی اکبر بذری - شهدای نزاجا - ۱:۱۲:۳۴
۳- منصور بیات - پلیمر خلیج فارس - ۱:۱۴:۵۵

نتیجه ۴۰۰ متر با مانع

۱- مهدی پیرجهان- مس سونگون - ۵۰.۵۳
۲-رضا ملک پور- نفت تهران- ۵۱.۵۲
۳- جواد شوریابی- فولاد مبارکه سپاهان- ۵۴.۳۶

نتیجه پرتاب نیزه 

۱- صادق خادمی- مس کرمان- ۷۱.۸۹
۲-یونس یوسف وند- پلیمر خلیج فارس-۷۰.۸۴
۳-ایوب آرخی-نفت تهران-۷۰.۲۹

نتیجه دهگانه

۱- عباس نیک باف- پلیمر خلیج فارس- ۶۳۷۵
۲-مصطفی جمشید زهی- دانشگاه یزد- ۶۱۳۱
۳-محمدرضا اصلانی- آسان پرداخت- ۶۰۹۳

نتیجه ۲۰۰ متر

۱- محمد حسین ابارقی-مس کرمان- ۲۱.۰۴
۲-علی خدیور- آسان پرداخت- ۲۱.۲۱
۳-حمیدرضا نجفی- آسان پرداخت- ۲۱.۶۴

نتیجه ۸۰۰ متر 

۱- پژمان یارولی- مس‌سونگون- ۱:۴۹.۳۸
۲- علی عالمی- نفت تهران- ۱:۴۹.۹۳
۳- امید امیریان- مس کرمان- ۱:۵۰.۲۴

نتیجه پرش طول

۱- کارول هافمن- پلیمر خلیج فارس- ۷.۳۴
۲-محمدرضا فیروزکوهی- دانشگاه یزد- ۷.۳۱
۳- محمد قائدزاده- آسان پرداخت- ۷.۲۹

نتیجه ۳۰۰۰ متر با مانع 

۱- خلیل ناصری- مس سونگون- ۸:۵۹.۵۸
۲-مسلم نیاد‌ست- فولاد مبارکه سپاهان- ۹:۰۶.۴۸
۳-همایون همتی- آسان پرداخت- ۹:۱۱.۸۷

نتیجه پرتاب دیسک 

۱- بهنام شیری- آسان پرداخت- ۵۸.۷۰
۲- سجاد پیرآیقرچمن- نفت تهران- ۵۷.۶۳
۳- صادق صمیمی- پلیمر خلیج فارس- ۵۱.۷۳

نتیجه پرش با نیزه 

۱- محمد بنی آدم- مس کرمان- ۴.۷۰
۲-اسحاق غفاری- فولاد مبارکه سپاهان- ۴.۴۰
۲- محمد محسن ربانی- پلیمر خلیج فارس- ۴.۴۰

نتیجه ۱۰۰۰۰متر 

۱- جلیل ناصری - آسان پرداخت - ۳۱:۳۶.۰۳
۲- حسن عابدی - فولاد مبارکه سپاهان - ۳۱:۴۷.۵۳
۳- مرتضی بیرانوند - شهدای نزاجا - ۳۲:۱۱.۷۷

نتیجه 4 در 400 متر امدادی 

1- نفت تهران - 3:15.17
2- مس سونگون - 3:15.46
3- فولاد مبارکه سپاهان - 3:15.99

 

نتیجه امتیازات تیمی (مجموع سه مرحله):

1- آسان پرداخت - 505

2- فولاد مبارکه سپاهان - 456

3- مس سونگون - 365

4- پلیمر خلیج فارس - 291

5- نفت تهران - 257.5

6- مس کرمان - 220.5

7- دانشگاه  آزاد فارس - 196

8- شهدای نزاجا - 172.5

9- دانشگاه یزد - 150.5

10 دانشگاه علوم پزشکی ایران - 48

11- مقاومت تهران - 37

شکسته شدن دو رکورد ملی در لیگ دوومیدانی

شکسته شدن دو رکورد ملی در لیگ دوومیدانی

دانشگاه آزاد فاتح عنوان قهرمانی مرحله دوم لیگ دوومیدانی

دانشگاه آزاد فاتح عنوان قهرمانی مرحله دوم لیگ دوومیدانی

جابه جایی 2 رکورد ملی جوانان و 2 رکورد باشگاهی در لیگ دوومیدانی

جابه جایی 2 رکورد ملی جوانان و 2 رکورد باشگاهی در لیگ دوومیدانی