Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

ایرج عرب فعلا در دسترس نمی باشد!

دوشنبه 05 اسفند 1398 ساعت 12:31

سرپرست فدراسیون دوومیدانی از زمانی که به این سمت منصوب شده است از برگزاری نشست خبری با اهالی رسانه و پاسخ به ابهاماتی که در ماه های اخیر در این فدراسیون به وجود آمده خودداری کرده و علاقه ای به جواب دادن به سوال ها ندارد و ترجیح می دهد در فضای ساکت تر و خصوصی تر و با تعداد خبرنگاران کمتر جلسه برگزار کند. 

 در آخرین روزهای مهر ماه بود که ایرج عرب به عنوان سرپرست فدراسیون دوومیدانی انتخاب شد تا او مقدمات برگزاری انتخابات این فدراسیون را فراهم کند.

با گذشته حدود 4 ماه از حضور ایرج عرب به عنوان سرپرست و با توجه به نزدیک به المپیک؛ او هیچ گاه با اهالی رسانه  مصاحبه نکرده و تمام صحبت هایش را از  دریچه روابط عمومی مطرح می کند. البته او نشستی را با تعداد کمی از خبرنگاران  به صورت خصوصی داشت و به سوال هایی که خودش می خواست پاسخ داد.

ایرج عرب که بسیاری به او لقب جعبه سیاه پرسپولیس را دادند؛ بعد از رفتنش از این تیم هیچ گاه مصاحبه نکرده است؛ درحالی که پیش از این رابطه بدی با انجام مصاحبه نداشت!

به نظر می رسد مشکلاتی که بعد از رفتن او در پرسپولیس ایجاد شد و علامت سوال های زیادی که از مدیریت او در پرسپولیس باقی مانده است یکی از مهم ترین دلایل سکوت عرب است.

با این حال سرپرست دوومیدانی برای جلوگیری از هرگونه حاشیه ترجیح می دهد با خبرنگاران صحبت نکند و  درخواست چندباره خبرنگار منهای فوتبال را برای مصاحبه و سوال بدون پاسخ گذاشته است. کاملا طبیعی به نظر می رسد که ایرج عرب از مباحث فنی و جزییات دوومیدانی باخبر نباشد اما رفتارش کاملا عجیب است چرا که او هیچ توضیحی درباره علامت سوال هایی که برای خبرنگاران این حوزه وجود دارد نمی دهد.  هرزمان که او و همراهانش صلاح بدانند صحبت می کند و پاسخ سوالاتی را می دهد که مسئولان رسانه ای فدراسیون تعیین کرده اند.

اینکه چه کسانی با چه معیاری شانس های کسب سهمیه المپیک دوومیدانی را مشخص کردند؟ اردوهایی که برای دوومیدانی کاران در خارج از ایران برگزار می شود با نظارت چه فردی صورت گرفته است؟ بخش زنان چه شرایطی را برای المپیک دارند و چه برنامه ای برای آن ها وجود دارد؟ نامه نگاری هایی که برای برخی از ورزشکاران برای حضور در خارج از کشور صورت گرفته  آیا صحبت دارد و  با تایید چه کسی بوده است؟ 

از جمله مباحثی است که جای سوال دارد.  رفت و آمدهای برخی مسئولان در فدراسیون و سوالات درباره رکوردزنی های اخیر در این رشته از جمله سوال هایی است که عموم خبرنگاران فرصت پرسیدن آن را از فدراسیون پیدا نکردند.

مشخص نیست این تصمیم و سکوت ایرج عرب چه معنایی می دهد؟ آیا او برای جلوگیری از سوال درباره عملکردش در پرسپولیس با خبرنگاران صحبت نمی کند و یا از سوال هایی که درخصوص شرایط داخلی و انتخابات فدراسیون دوومیدانی وجود دارد، دوری می کند؟ 

هرچه که هست ایرج عرب در دسترس نمی باشد...!

 

شبنم روحی

داوری با 20 رای  رئیس فدراسیون دوومیدانی شد

داوری با 20 رای رئیس فدراسیون دوومیدانی شد

اعلام اسامی نهایی 10 کاندیدای تأیید شده برای پست ریاست دوومیدانی

اعلام اسامی نهایی 10 کاندیدای تأیید شده برای پست ریاست دوومیدانی

سرپرستی دوومیدانی هدیه وزارت به عملکرد منفی عرب در پرسپولیس

سرپرستی دوومیدانی هدیه وزارت به عملکرد منفی عرب در پرسپولیس

ایرج عرب سرپرست فدراسیون دوومیدانی شد

ایرج عرب سرپرست فدراسیون دوومیدانی شد

دیدار داورزنی با معاون وزیر ورزش

انتخاب مجدد فرماندار المپیکی در توکیو

ناامیدی ژاپنی ها برای برگزاری المپیک

قاب روز چهارشنبه 18 تیرماه

حیات مابعد قهرمانی و هویت سرگردان؛

پایان لیگ کاراته و ابهامات موجود

قاب روز سه شنبه 17 تیرماه 1399

زمان مجمع انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی مشخص شد

چهارمی خادم‌الشریعه

قاب روز دو شنبه 16 تیر ماه

به مناسبت ولادت امام رضا (ع)

جودو و مشکلات درونی

وزیر ورزش ورود کند؛ آبروریزی‌های بین‌المللی در فوتبال، جودو و کیک بوکسینگ

ساکنان یک محله در شهر کاراکاس، پایتخت ونزوئلا یک مسابقه بسکتبال را تماشا می کنند.

آغازهمکاری‌های مشترک علمی و آموزشی پژوهشگاه تربیت‌بدنی و سازمان تربیت‌بدنی ارتش ج.ا.ا

به مناسبت زادروز مایکل فلپس شناگر آمریکایی

گفت و گوی اختصاصی با مرد نقره ای المپیک

۱۱ یا ۲۲ میلیارد/ سرنوشت نامعلوم پول‌های گمشده والیبال چه شد؟

افزایش ابتلا به کورونا در شهر میزبان المپیک

اشاعه فرهنگ دویدن در پارکها