Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

ایران قهرمان کشتی فرنگی جام تختی شد

تیم ایران بعنوان قهرمانی چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در شیراز دست یافت.

به گزارش منهای فوتبال و به نقل از سایت  فدراسیون کشتی، چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور کشتی گیرانی از کشورهای ارمنستان، تاجیکستان، قزاقستان، روسیه، قرقیزستان و نمایندگان کشورمان روزهای 3 و 4 بهمن ماه در سالن شهید دستغیب شهر شیراز برگزار شد.

 

در پایان این مسابقات تیم ایران با 250 امتیاز اول شد و تیم های ارمنستان و تاجیکستان به ترتیب با 55 و 12 امتیاز دوم و سوم شدند.

رده بندی انفرادی:

 

55 کیلوگرم: 1- پویا ناصرپور 2- پویا دادمرز 3- محمد دانیالی و محمد حسینوند 5- علی نوربخش 6- رضا خدری 7- محمد حسینوند پناهی 8- مهرگان جهانگیری 9- سجاد عباس پور
60 کیلوگرم: 1- مهدی محسن نژاد 2- ایمان محمدی 3- میلاد رضانژاد و امیرحسین خوانساری 5- تیگران میناسیان (ارمنستان) و آرارات منوچهریان (ارمنستان) 7- مهرداد مردانی 8- حسین جاویدی 9- محسن شیخی 10- مهدی قادری
63 کیلوگرم: 1- میثم دلخانی  2- رضا عباسی 3- رضا مردی و محمد نوربخش 5- محمد سلطانی و شیرزاد بهشتی طلا 7- سعید ارجمند 8- آرمین محب ثابت 9- هراچیا پوغوسیان 10- حسین عباسی
67 کیلوگرم: 1- حسین اسدی 2- محمد مراد الیاسی 3- محمدرضا مختاری و سجاد ایمن طلب 5- کرامت عبدولی و محمدجواد سادات رضایی 7- مبینجان احمداف (تاجیکستان) 8- هایک ملیکیان (ارمنستان) 9- سرگئی پاولو (روسیه) 10- وحید میرفتح الهی
72 کیلوگرم: 1- امین کاویانی نژاد 2- اشکان سعادتی فر 3- ابوالفضل زینتی رفاه و محمدرضا گرایی 5- امیر عبدی و محمدرضا رستمی 7- برومند اصلان 8- آرمن هاکوبیان (ارمنستان) 9- مصلح الدین اوروکوف (تاجیکستان) 10- عباس محب تاش
77 کیلوگرم: 1- پژمان پشتام 2- حمیدرضا جعفری 3- محمد شربی نیازی و آرمان باغداساریان (ارمنستان) 5- عراف حبیب الهی و پرهام قنبری 7- رسول گرمسیری 8- محمد عربی 9- عظیم گرمسیری
82 کیلوگرم: 1- مهدی ابراهیمی 2- جمال اسماعیلی 3- محمد ناقوسی و کیوان رضایی 5- سید محمد چوبچیان و عباس مهدی زاده 7- مهرداد بهرامی 8- گئورگ طادوسیان (ارمنستان) 9- پیام بویری 10- رینات ژو بابایف (قزاقستان)
87 کیلوگرم: 1- بهروز هدایت 2- رامین طاهری 3- یوسف قادریان و مهدی فلاح 5- محمد نصرتی و حسین نوری 7- سامان عزیزی 8- آلبرت یغیکیان (ارمنستان)
97 کیلوگرم: 1- محمدهادی ساروی 2- مهدی بالی 3- مهدی علیاری و علی اکبر حیدری 5- آرمان علیزاده و حسین شکری 7- محمد یگانه 8- ترمیرلان آبیشیف (قزاقستان) 9- داود فلاحی 10- کارن آبگاریان
130 کیلوگرم: 1- علی اکبر یوسفی 2- پارسا نظری 3- بهنام مهدی زاده و امین میرزازاده 5- شهاب قوره جیلی و محمدسروش رنجبر 7- محمدرضا عبدیان 8- مسعود میرزائیان

 

رده بندی تیمی: 1- ایران 250 امتیاز 2- ارمنستان 55 امتیاز 3- تاجیکستان 12 امتیاز 4- قزاقستان 8 امتیاز 5- روسیه 4 امتیاز

نتایج دیدارهای فینال این مسابقات به شرح زیر است:

55 کیلوگرم: پویا ناصرپور 10-  پویا دادمرز 1
60 کیلوگرم: مهدی محسن نژاد 6 – ایمان محمدی 3
63 کیلوگرم: میثم دلخانی 9 – رضا عباسی صفر
67 کیلوگرم: حسین اسدی  8 - محمد مراد الیاسی 4
72 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده 1 – اشکان سعادتی فر 1
77 کیلوگرم: پژمان پشتام  5-  حمیدرضا جعفری 2
82 کیلوگرم: مهدی ابراهیمی 8 - جمال اسماعیلی 6
87 کیلوگرم: بهروز هدایت 2 - رامین طاهری 1
97 کیلوگرم: محمدهادی ساروی 3- مهدی بالی 1
130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی 2 - پارسا نظری 1

نتایج دیدارهای رده بندی به شرح زیر است:
55 کیلوگرم:
محمد دانیالی، برنده – فیروز میرزا رجب اف (تاجیکستان) حاضر نشر
محمد حسینوند 5- علی نوربخش 3
60 کیلوگرم:
میلاد رضانژاد 10- تیگران میناسیان (ارمنستان) صفر
امیرحسین خوانساری، برنده 3- آرارات منوچهریان (ارمنستان) 3
63 کیلوگرم:
رضا مردی 8 ضربه فنی – محمد سلطانی صفر
محمد نوربخش، برنده – شیرازد بهشتی طلا (حاضر نشد)
67 کیلوگرم:
محمدرضا مختاری 6- کرامت عبدولی 1
سجاد ایمن طلب 6- محمدجواد سادات رضایی 3
72 کیلوگرم:
ابوالفضل زینتی رفاه 4- امیر عبدی 3
محمدرضا گرایی 10- محمدرضا رستمی 1
77 کیلوگرم:
محمد شربی نیازی 10- عارف حبیب الهی 5
آرمان باغداساریان (ارمنستان) 6- پرهام قنبری 5
82 کیلوگرم:
محمد ناقوسی 3- سید محمد چوبچیان 2
کیوان رضایی 9- عباس مهدی زاده صفر
87 کیلوگرم:
یوسف قادریان 6- محمد نصرتی صفر
مهدی فلاح 4- حسین نوری 1
97 کیلوگرم:
مهدی علیاری 9- آرمان علیزاده 6
علی اکبر حیدری 3- حسین شکری 2
130 کیلوگرم:
بهنام مهدی زاده، برنده – شهاب قوره جیلی (حاضر نشد)
امین میرزازاده 4 ضربه فنی- محمدسروش رنجبر صفر




نتایج رقابت های مقدماتی برگزار شده به شرح زیر است:

55 کیلوگرم:
مقدماتی:
رضا خدری 9 – سجاد عباس پور صفر
پویا ناصرپور 9- علی نوربخش صفر
محمد هادی شعبانی 7- محمد حسینوند پناهی 6
یک چهارم نهایی:
محمد دانیالی 3- مهرگان جهانگیری 1
پویا دادمرز 9 - فیروز میرزا رجب اف (تاجیکستان) 4
محمد حسینوند 8- رضا خدری 1
پویا ناصرپور 4- محمدهادی شعبانی 1
نیمه نهایی:
پویا دادمرز  9- محمد دانیالی  صفر
پویا ناصرپور 8 - محمد حسینوند صفر
شانس مجدد:
علی نوربخش، برنده – محمدهادی شعبانی (حاضر نشد)

60 کیلوگرم:
مقدماتی:
حسین جاویدی 5- مهدی قادری 1
آرارات منوچهریان (ارمنستان) 11 – محسن شیخی 3
مهرداد مردانی 7- امید آرامی صفر
ایمان محمدی 2- امیرحسین خوانساری صفر
یک چهارم نهایی:
مهدی محسن نژاد 3 (ضربه فنی)- میلاد رضانژاد 1
تیگران میناسیان (ارمنستان) 9- مصیب اکبری صفر
آرارات منوچهریان (ارمنستان) 7- حسین جاویدی 2
ایمان محمدی، برنده 1- مهرداد مردانی 1
نیمه نهایی:
مهدی محسن نژاد 9 – تیگران میناسیان (ارمنستان) صفر
ایمان محمدی  7 - آرارات منوچهریان (ارمنستان) صفر
شانس مجدد:
امیرحسین خوانساری، برنده – مهرداد بهرامی (حاضر نشد)

63 کیلوگرم:
مقدماتی:
میثم دلخانی 3- آرمین محب ثابت صفر
محمد نوربخش 11- حسین عباسی 2
سعید ارجمند 5- ساموئل آقاجانیان صفر
شیرزاد بهشتی طلا 5- هراچیا پوغوسیان 3
یک چهارم نهایی:
رضا مردی 6- آرتور کنستانتینوف (روسیه) صفر
رضا عباسی 9 - محمد سلطانی صفر
میثم دلخانی 13-  محمد نوربخش 10
شیرزاد بهشتی طلا 3-  سعید ارجمند 1
نیمه نهایی:
رضا عباسی  5- رضا مردی 2
میثم دلخانی 7- شیرزاد بهشتی طلا صفر
شانس مجدد:
محمد نوربخش 10- آرمین محب ثابت

67 کیلوگرم:
مقدماتی:
مبین جان احمداف (تاجیکستان)، برنده – بهرام معروف خانی (حاضر نشد)
محمدجواد سادات رضایی، برنده – حامد تاپ (حاضر نشد)
یک هشتم نهایی:
حسین اسدی 8- کولکورو نورمانبتوف (قرقیزستان) صفر
محمدرضا مختاری 3- علی ذکایی مهر صفر
سرگئی پاولوف (روسیه) 8- ارلان ارگشف (قرقیزستان) صفر
کرامت عبدولی 5- شاهین بداغی 3
وحید میرفتح الهی 3- سامان عبدولی 1
محمد مراد الیاسی 7- سجاد ایمن طلب 1
هایک ملیکیان (ارمنستان) برنده 8- نیما اسماعیلی صفر
محمدجواد سادات رضایی 7- مبین جان احمداف (تاجیکستان) 2
یک چهارم نهایی:
حسین اسدی 9- محمدرضا مختاری صفر
کرامت عبدولی 9- سرگئی پاولو (روسیه) صفر
محمد مراد الیاسی 5- وحید میرفتح الهی 3
محمد جواد سادات رضایی 16 – هایک ملکیان (ارمنستان) 7
نیمه نهایی:
حسین اسدی 4 – کرامت عبدولی صفر
محمد مراد الیاسی 9 – محمد سادات رضایی صفر
شانس مجدد:
محمدرضا مختاری 11- کول کورو نورمانبتوف (قرقیزستان) صفر
سجاد ایمن طلب 7 ضربه فنی- وحید میرفتح الهی 3

72 کیلوگرم:
مقدماتی:
امین کاویانی نژاد 10- علی ارسلان 3
محمدرضا گرایی، برنده – علیرضا ارقش (حاضر نشد)
برومند اصلان 8- عباس محب تاش 2
محمدرضا رستمی 8- مصلح الدین اوروکوف 4
یک چهارم نهایی:
امیر عبدی 5- آرمن هاکوبیان (ارمنستان) 4
اشکان سعادتی فر 6- ابوالفضل زینتی رفاه 2
امین کاویانی نژاد 7- محمدرضا گرایی 5
محمدرضا رستمی 3- برومند اصلان 2
نیمه نهایی:
اشکان سعادتی فر  6 - امیر عبدی 3
امین کاویانی نژاد 8 – محمدرضا رستمی صفر
شانس مجدد:
محمدرضا گرایی، برنده- علی ارسلان (حاضر نشد)

77 کیلوگرم:
مقدماتی:
رسول گرمسیری، برنده- هادی علیزاده پورنیا (حاضر نشد)
پرهام قنبری 7- محمد عربی 3
یک چهارم نهایی:
عارف حبیب الهی 3- عظیم گرمسیری صفر
حمیدرضا جعفری 10- محمد شربی نیازی 1  
پژمان پشتام 4- آرمان باغداساریان (ارمنستان) صفر
پرهام قنبری 7- رسول گرمسیری 1
نیمه نهایی:
حمیدرضا جعفری  3 عارف حبیب الهی 2
پژمان پشتام 8 – پرهام قنبری صفر

82 کیلوگرم:
مقدماتی:
عباس مهدی زاده 8- گئورگ طادوسیان (ارمنستان) 5
کیوان رضایی 9- محمدجعفر توسلی صفر
مهدی ابراهیمی 4- مهرداد بهرامی 1
یک چهارم نهایی:
سید محمد چوبچیان 8- رینات ژومبایف (قزاقستان) صفر
جمال اسماعیلی 7- محمد ناقوسی 2
عباس مهدی زاده 6 (ضربه فنی) – پیام بویری 3
مهدی ابراهیمی 13- کیوان رضایی 12
نیمه نهایی:
جمال اسماعیلی  10 - سید محمد چوبچیان صفر
هادی ابراهیمی  11 - عباس مهدی زاده صفر
شانس مجدد:
کیوان رضایی 9- مهرداد بهرامی 1

87 کیلوگرم:
یک چهارم نهایی:
یوسف قادریان 3- سامان عزیزی 1
بهروز هدایت 6- محمد نصرتی 1
رامین طاهری 6- حسین نوری صفر
مهدی فلاح 9 – آلبرت یقیکیان (ارمنستان) 1
نیمه نهایی:
بهروز هدایت 4 – یوسف قادریان 1
رامین طاهری 4 - مهدی فلاح 3

97 کیلوگرم:
مقدماتی:
علی اکبر حیدری 12- تمیرلان آبیشف (قزاقستان) 2
محمد یگانه 10 (ضربه فنی) -  کارن آبگاریان (ارمنستان) صفر
یک چهارم نهایی:
علی اکبر حیدری 2- محمد یگانه 1
آرمان علیزاده 12- داود فلاحی 1
مهدی بالی 5- حسین شکری 1
محمدهادی ساروی 5- مهدی علیاری 3
نیمه نهایی:
محمدهادی ساروی  5 آرمان علیزاده2
مهدی بالی 5 - علی اکبر حیدری 4

130 کیلوگرم:
مقدماتی:
پارسا نظری، برنده – محمدحسین رحیم زاده (حاضر نشد)
محمد سروش رنجبر 6- محمدرضا عبدیان 2
یک چهارم نهایی:
شهاب قوره جیلی، برنده – مسعود نعمت چکانی (حاضر نشد)
امین میرزازاده 8- مسعود میرزائیان صفر
علی اکبر یوسفی، برنده 3- بهنام مهدی زاده 3
پارسا نظری 3 – محمد سروش رنجبر صفر
نیمه نهایی:
علی اکبری یوسفی  2 - شهاب قوره جیلی 1
پارسا نظری  3 (ضربه فنی) - امین میرزازاده صفر
شانس مجدد:
محمدسروش رنجبر، برنده – محمدحسین رحیم زاده (حاضر نشد)

 

تیم ملی کشتی فرنگی شنبه راهی هند می شود

تیم ملی کشتی فرنگی شنبه راهی هند می شود

ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی ایران اعلام شد

ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی ایران اعلام شد

نصیرزاده نماینده رئیس فدراسیون شد

نصیرزاده نماینده رئیس فدراسیون شد

نماینده اتحادیه جهانی کشتی وارد ایران شد

نماینده اتحادیه جهانی کشتی وارد ایران شد

 برنامه مسابقات  کشتی فرنگی جام تختی اعلام شد

برنامه مسابقات کشتی فرنگی جام تختی اعلام شد

اعضای کمیته فنی مسابقات معرفی شدند

اعضای کمیته فنی مسابقات معرفی شدند

 ایران قهرمان کشتی آزاد جام تختی شد

ایران قهرمان کشتی آزاد جام تختی شد

فینالیست های پنج وزن دوم مشخص شدند

فینالیست های پنج وزن دوم مشخص شدند

برنامه مسابقات و اسامی داوران اعلام شد

برنامه مسابقات و اسامی داوران اعلام شد

 نصیرزاده سرپرست مسابقات شد

نصیرزاده سرپرست مسابقات شد

ورزشکاران بدهکار نیستند

نفی کاروان المپیک زمستانی 2020  جوانان

فوتبال 120 قهرمان شد، قلم ورزش جام اخلاق را برد

مظلوم آنسو و مهجور این سوی آب

کهنی فینالیست جام جهانی ژیمناستیک شد

نخبه های فراری و دغدغه مهاجرت ورزشکاران

ایران در وزن ۱۲۵ کیلوگرم صاحب سهمیه المپیک شد

حمایت IOC از چین در مقابله با کورونا ویروس 

میزبانی بسکتبال ایران از سوریه در کاپ آسیا/ غیبت کاپیتان در پنجره نخست

انصراف ورزشکاران چینی از حضور در مسابقات

حضور ثریا آقایی در کمپ دانمارک

خسروی سرپرست فدراسیون ووشو شد

فرنگی کاران ایران با 5 طلا، یک نقره و 3 برنز قهرمان شدند

کیخا در فینال جام جهانی ژیمناستیک/ جامعی حذف شد

دومین پیروزی بسکتبالیست های ایران در انتخابی کاپ آسیا

ترکیب تیم ملی بسکتبال برای کاپ آسیا اعلام شد

گسترش همکاری کمپانی الکترونیکی NEC با توکیو2020 

4 مدال طلا، نقره و برنز حاصل کار فرنگی‌کاران ایران در روز نخست

سه فرنگی کار ایران به فینال راه یافتند

تعویق مسابقات هندبال ساحلی جوانان آسیا

تعویق مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جهان

ورزشی ها طلایه داران مبارزه با کرونا/ جامعه در انتظار ایفای مسئولیت اجتماعی قهرمانان 

تشکیل ستاد پیشگیری از ویروس کرونا در ورزش

اردوی ملی‌پوشان ژیمناستیک ایران در ترکیه

اعلام برنامه لیگ کاراته وان اتریش

پیگیری برای مدال طلای المپیک 2012 کمیل قاسمی

لغو تمامی مسابقات والیبال

کسب مقام سومی تیم جاسترب در تورنمنت آزاد اسلونی

آغاز فعالیت رسمی خانه کشتی شهید هادی

مدال نقره به شمیرانی رسید

ایرج عرب فعلا در دسترس نمی باشد!

دومین پیروزی بسکتبالیست های ایران در انتخابی کاپ آسیا

آزادکاران با 2 مدال طلا، 2 نقره و 4 برنز قهرمان شدند

توکیو بدون توجه!

نفی کاروان المپیک زمستانی 2020  جوانان

عدم صعود تیم ملی شمشیربازی به نیمه نهایی جام جهانی

قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک شد

بذری و ابراهیمی به فینال رسیدند/ سه کشتی گیر در رده بندی

اعزام زودهنگام تیم ملی کاراته به اتریش

مجمع انتخابات فدراسیون دوومیدانی 19 اسفند ماه برگزار می شود