Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

نگاهی به کنش متقابل حاکمیت ورزش و مربیان خارجی

سه شنبه 19 آذر 1398 ساعت 08:30

قهر و آشتی‌های مربی‌های خارجی فوتبالی را باید جزو تاریک ترین‌ پرده مانیفست مدیریت مسعود سلطانی‌فر در مدت 3 سال حضورش بر رأس وزارت ورزش و جوانان تلقی کرد. بیان نقطه نظرات کلی و به رخ کشیدن اطلاعات ورزشی از سوی مسئولان در هر مصاحبه کم کم رسالت اصلی آن ها که مدیریت فضای ورزش است را به حاشیه رانده و حتی خود وزیر هم فراموش کرده که قرار نیست با اطلاعات ورزشی‌ جدول حل کند و با امتیازش امتیازآورترین وزیر کابینه شود. وظیفه اصلی او مدیریت است؛ همین کم رنگ بودن حسن مدیریت در پرطرفدارترین ورزش یعنی فوتبال بارها هواداران را نگران کنش متقابل حاکمیت ورزش و مربیان خارجی کرده است.


قهر و آشتی‌های مربی‌های خارجی فوتبالی را باید جزو تاریک ترین‌ پرده مانیفست مدیریت مسعود سلطانی‌فر در مدت 3 سال حضورش بر رأس وزارت ورزش و جوانان تلقی کرد.

بیان نقطه نظرات کلی و به رخ کشیدن اطلاعات ورزشی از سوی مسئولان در هر مصاحبه کم کم رسالت اصلی آن ها که مدیریت فضای ورزش است را به حاشیه رانده و حتی خود وزیر هم فراموش کرده که قرار نیست با اطلاعات ورزشی‌ جدول حل کند و با امتیازش امتیازآورترین وزیر کابینه شود. وظیفه اصلی او مدیریت است؛ همین کم رنگ بودن حسن مدیریت در پرطرفدارترین ورزش یعنی فوتبال بارها هواداران را نگران کنش متقابل حاکمیت ورزش و مربیان خارجی کرده است.

سرمربیانی که با قراردادهای پر از صفر پا به فوتبال ایران می‌گذارند هربار با کلی صنم و یاسمن مقداری از مبلغ قراردادشان را دریافت می‌کنند و حق اعتراض را برای خود محفوظ می دارند اما ایراد اصلی به مدیریت این ماجراست که چه می‌شود و چه نمی‌شود که هر از چندی خبر قهر یک سرمربی خارجی به میان می آید و جمعی واسطه می‌شوند و برای منت کشی از آقای سرمربی جلسه تشکیل می‌دهند؟ کار به جایی می‌رسد که از عده‌ای اصرار و از آقای سرمربی انکار که تا الوعده وفا نشود بازگشتی در کار نیست. 

به نظر می‌رسد آقایان آنقدر مشغول حفظ کردن تاریخ ورزش ایران و مرور اخبار گذشته هستند که وقت مدیریت چنین مواردی را ندارند و نهایت واکنش به قهر سرمربی های خارجی این است که "تو اگر با من قهری من که آشتی‌ام" و با همین الگو ماجرا را فیصله می‌دهد تا بعد.حالا بعد از بلاتکلیفی در یکی از معاونت‌های خالی وزارت ورزش و جوانان و دخالت‌های واضح و آشکار وزارت در انتخابات فدراسیون‌ها و تقریباً تعطیلی بخش جوانان وزارت باید قهر و آشتی سرمربیان خارجی را هم در لیست چالش های این ارگان جای داد و منتظر نتایج تیم های ملی در مسیر جام جهانی پیش رو و المپیک 2020 ماند.
 

بی اهمیتی جام باشگاه های کشتی جهان

بی اهمیتی جام باشگاه های کشتی جهان

این آمدن و رفتن، از بهر چه بود؟

این آمدن و رفتن، از بهر چه بود؟

اندر بی سروسامانی معاونت قهرمانی

اندر بی سروسامانی معاونت قهرمانی

پرسش از شروین اسبقیان

پرسش از شروین اسبقیان

وزیر و هنر نقدپذیری

وزیر و هنر نقدپذیری

اشتباهی که سه ساله شد

اشتباهی که سه ساله شد

سه سالگی وزارت سلطان

سه سالگی وزارت سلطان

بدشانس تر از کاراته مگه داریم

ورزش در روزهای کرونایی

درگذشت فتح الله فتحی

ناظمی، کیش شاه یا زدن وزیر

فتح الله فتحی از اساتید و پیشکسوتان رسانه ورزشی و خبرنگار تخصصی رزمی دوشنبه 12 خرداد در قطعه نام آوران بهشت زهرا (س ) آرام خواهد گرفت.

مشعل بی فروغ المپیک را خاموش کنید

#ورزش_در_روزهای_کرونا

به سخره گرفتن عدالت

"یک آموزگار بر ابدیت اثر می گذارد، و هرگز نمی تواند بگوید که نفوذش در کجا متوقف می شود." #هنری_آدامز

داستان زندگی کوبی برایانت، کتاب می‌شود

فدراسیون جهانی والیبال جدیدترین مقررات ویدیوچلنج را اعلام کرد

دکتر چو: تعویق المپیک تصمیمی غیرمنتظره اما درست بود

در مسیر موفقیت، اعتماد به نفس از هر چیزی مهمتر است

خواب نیمروزی  

امیری خراسانی سرپرست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام شد

طباطبایی: استفاده بهینه از ظرفیت کاراته‌کاها، باعث پیشرفت هر چه بیشتر سبک‌های آزاد می‌شود

وزارت آرزوها (1)

لغو مسابقات دوومیدانی نیمه ماراتن قهرمانی آسیا