Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

اعزام تیم ملی شنا به مسابقات جام جهانی قطر

يكشنبه 12 آبان 1398 ساعت 11:03

تیم ملی شنای ایران جهت کسب آمادگی بیشتر به مسابقات جام جهانی قطر اعزام می‌شود.

به گزارش منهی فوتبال و به نقل از سایت فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ بنا به اعلام کمیته فنی شنا مسابقات جام جهانی شنا در شهر دوحه برگزار و تیم ملی شنا با توجه به تمرینات میان فصل جهت تجربه و کسب آمادگی بیشتر به دوحه سفر خواهد کرد. این مسابقات در روزهای ۱۶-۱۷-۱۸ آبان ماه در استخر حمدان قطر پیگیری می‌شود. ملی پوشان ایران روز سه‌شنبه (۱۴ آبان ۱۳۹۸) ساعت ۱۲:۳۰ تهران را به مقصد دوحه قطر ترک خواهند کرد.

مهدی انصاری ،بنیامین قره حسنلو و علیرضا یاوری شناگران ایران در این دوره از مسابقات هستند که در رشته های اختصاصی خود به رقابت خواهند پرداخت. سینا غلامپور هم قرار بود به دوحه اعزام شود که متاسفانه به علت آسیب دیدگی مچ پا نتوانست در این دوره از کسب آمادگی ورودی المپیک شرکت کنند. این چهار نفر امیدهای ایران جهت کسب سهمیه ورودی هستند که تا خرداد سال ۱۳۹۹ با حمایت و تلاش فدراسیون شنا به چندین تورنمنت اعزام خواهند شد.

همراه با برگزاری این مسابقات دو شناگر مستعد و جوان متولد سال ۲۰۰۴ در رشته های استقامتی و قورباغه در یک اردوی ۱۰ روزه که از سوی کنفدراسیون شنای آسیا برگزار می‌شود شرکت و از مسابقات جام جهانی نیز دیدار خواهند کرد.

طبق تصمیم کادر فنی و کمیته فنی شنا با توجه به درخشش شناگر جوان استقامتی ایران و نیاز به سرمایه گذاری در رشته قورباغه ، علی جعفری از استان مرکزی و محمد مظاهری از اصفهان به این اردو اعزام می‌شوند. این شناگران ضمن تمرین شنا در تست ها و آنالیزهای لازم که از طرف فینا مقرر شده شرکت خواهند نمود.

در این دوره سمینار و برنامه های خاصی نیز برای مربیان و سرپرستان اجرا خواهد شد. محسن سمیع زاده (مدیر فنی تیم های ملی) ‌و حمید اسکندریون (ریس کمیته فنی شنا) این شناگران را در قطر همراهی و هدایت خواهند کرد.

شناگر ایران به مدال برنز ۵۰ متر پروانه رسید

شناگر ایران به مدال برنز ۵۰ متر پروانه رسید

تیم ملی شنا به مدال نقره آسیا رسید/ شناگران ایران در فینال مسابقات

تیم ملی شنا به مدال نقره آسیا رسید/ شناگران ایران در فینال مسابقات